تاریخچه فعالیت دایان سیستم

گروه فناوری اطلاعات اپکس (Appex) از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در حوزه ارائه خدمات و محصولات فناوری اطلاعات و فراهم سازی بسترهای زیرساخت آن ها آغاز نمود. این مجموعه با تشکیل تیم های تخصصی تا کنون اقدام به تولید محصولات و ارائه خدمات خود در حوزه هایی نظیر راه اندازی وب سایت های خدماتی، پرتال های مدیریتی درون و برون سازمانی، سیستم های CRM، E-CRM، ERP و سیستم های نظیر آن، سامانه های متمرکز پیامکی و ایمیلی، خدمات میزبانی وب، سرور، دامنه و بسیاری دیگر از خدمات گوناگون نموده است.

Appex در لغت مخفف عبارت Application Excellence و در معنی تکامل و تعالی کاربردها و زمینه های استفاده از فناوری اطلاعات و علوم مرتبط و خدمات رسانی به سایرین است. این مجموعه همواره برای ارائه راهکارهای بهتر و کارآمدتر در تلاش بوده است و همواره مفتخر به ارائه تکامل یافته ترین راهکارهای مهندسی شده در گستره وسیع دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده است.

در حال حاضر این مجموعه پس از ادغام با چندین مجموعه دیگر در قالب مجموعه شرکت های دایان سیستم خدمات و محصولات خود را به صورت گسترده تر و کامل تر ارائه می نماید. دایان سیستم همواره بر آن بوده است که بتواند با استفاده از آخرین و کارآمدترین فناوری روز دنیا در کنار فناوری بومی اختراع شده خود، اقدام به ارائه با کیفیت ترین و کاربردی ترین خدمات و محصولات در سطح جهانی نماید.

ماموریت ما ایجاد سیستم هایی متشکل از نرم افزار، سخت افزار و بسترهای لازم به گونه ای است که تمامی اقشار جامعه قادر به استفاده از مزایای آن برای ارتقای سطح کیفی زندگی کاری و شخصی خود باشند. ویژگی تمامی محصولات دایان سیستم کیفیت بالا و سادگی بکارگیری در عین تکامل و دسترسی آسان از تمامی نقاط جهان است.

ما بر این باوریم که هر کدام از یگانه مشتریانمان عضوی از خانواه بزرگ دایان سیستم هستند و دارای جایگاه ویژه ای در مجوعه می باشند، لذا موفقیت آنان را همانند موفقیت خود می دانیم لذا تمامی توان خود را به کار می گیریم تا یکایک اعضای خانواده خود را در رشد تعالی تا کسب موفقیت و پیروزی مطلوبشان یاری نماییم.