معرفی شرکت

Blob
جداساز

گروه نرم افزاری اپکس (Appex) از سال ۱۳۸۵ فعالیت حرفه ای خود را در حوزه ارائه خدمات فناوری اطلاعات و نرم افزارهای یکپارچه سازمانی آغاز نمود. این مجموعه از سال ۱۳۹۴ در قالب شرکت دایان سیستم ادامه فعالیت داده و در حال حاضر مفتخر به ارائه خدمات در زمینه نرم افزارهای سازمانی و شرکتی نظیر ارتباط با مشتری (CRM)، باشگاه مشتریان (Customer Club)، مدیریت فروش و بازاریابی (Marketing – Sales)، آموزش الکترونیک و جلسات آنلاین (LMS)، اتوماسیون یکپارچه بیمه، خدمات برندینگ، طراحی وب‌سایت و دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) و بسیاری زمینه های دیگر می‌باشد. ماموریت این شرکت ایجاد سیستم‌هایی متشکل از نرم افزار، سخت افزار و بسترهای لازم به گونه ای است که شرکت ها و سازمان ها و به‌طور کلی تمامی اقشار جامعه قادر به استفاده از مزایای آن بوده، پتانسیل واقعی کسب و کار خود را درک کرده و ابزاری مناسب جهت شکوفایی کسب و کار خود در اختیار داشته باشند. ویژگی مشترک در تمامی محصولات این شرکت، یکپارچکی، کیفیت بالا بر اساس استانداردهای روز دنیا، سادگی در بکارگیری، آموزش و پشتیبانی حرفه‌ای و امکان دسترسی آسان از تمامی نقاط جهان است.

این مجموعه در بیش از یک دهه فعالیت مستمر خود افتخار همکاری با بسیاری از مجموعه ها نظیر انجمن ‌های صنفی (دفاتر پیشخوان دولت، عکاسان صنعتی، تبلیغاتی و معماری، انجمن حسابداران و حسابرسان، تعاونی شرکت برق و ...)، صنعت بیمه (شرکت‌های حقوقی و نمایندگان بیمه ایران، پاسارگاد، پارسیان، کارآفرین، دانا و ... و مجموعه‌هایی نظیر کارگذاری بیمه شبنم، آراد پویان آرامش پارس، فرزانگان آپادانا، آتیه صنعت برق شمس، سپهر ثامن، گسترش فروش فردا و ...)، حوزه‌های علمیه خراسان بزرگ، شرکت‌های هنری و رسانه‌ای همچون ویدئو رسانه پارسیان، دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی، شرکت‌های حوزه گردشگری (آریانا، آمیتیریس و ...) و بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی را داشته است.

ما بر این باوریم که هر کدام از یگانه مشتریانمان عضوی از خانواه بزرگ دایان سیستم هستند و دارای جایگاه ویژه ای در مجوعه می باشند، لذا موفقیت آنان را همانند موفقیت خود دانسته و تمامی توان خود را در جهت رشد و تعالی تا کسب موفقیت مطلوبشان به کار می گیریم.

جداساز
arrow-up icon